Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бан

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SwedeN
обикновен човечец



Брой мнения : 1
Registration date : 08.05.2012

Бан Empty
ПисанеЗаглавие: Бан   Бан Icon_minitimeВто Май 08, 2012 11:22 am

Я малко гледайте на какви келемета давате права.Това, че съм 2 пъти по-добър от хората в тези сървъри не означава, че трябва да давам обяснения на някой защо той е 10 фрага, а аз 50 и още малко, че трябва да ме банне, защото не може да играе.Казах, че не играя тук, може някои да ме помнят с ник m0n7y от други сървъри, но това няма особено значение.Банвайте си пъпчивите деца с хак и не се занимавайте с другите хора.Нормално е да няма един кадърен играч, след като ги махате, защото са по-добри.
Върнете се в началото Go down
F1end
обикновен човечец



Брой мнения : 2
Localisation : мини Горубсо :О
Registration date : 23.11.2012

Бан Empty
ПисанеЗаглавие: re   Бан Icon_minitimeПет Ное 23, 2012 6:27 am

SwedeN написа:
Я малко гледайте на какви келемета давате права.Това, че съм 2 пъти по-добър от хората в тези сървъри не означава, че трябва да давам обяснения на някой защо той е 10 фрага, а аз 50 и още малко, че трябва да ме банне, защото не може да играе.Казах, че не играя тук, може някои да ме помнят с ник m0n7y от други сървъри, но това няма особено значение.Банвайте си пъпчивите деца с хак и не се занимавайте с другите хора.Нормално е да няма един кадърен играч, след като ги махате, защото са по-добри.

хахаха аз се чудех кой е sweden Very Happy
и мен ме баннаха заради тебе Smile Ей ахахха влезнах с твоя ник оле затвори очички хахахехае и careless ме банна ;)
Върнете се в началото Go down
 
Бан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: