Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Безпричинен Перманент от ExelleNt !

Go down 
АвторСъобщение
Kosencebosence
обикновен човечец



Брой мнения : 2
Registration date : 24.12.2012

Безпричинен Перманент от ExelleNt ! Empty
ПисанеЗаглавие: Безпричинен Перманент от ExelleNt !   Безпричинен Перманент от ExelleNt ! Icon_minitimeПон Дек 24, 2012 6:38 pm

1.Първо никът ми е StrongKotsiNeedClan 2.Второ играя в тези сървари откакто са създадени и доста от админите още неса знаели че ще бъдат такива тук ... 3.Трето искам да попитам заслужавам ли бан от този диалог с ''ExelleNt''
Цитирам :
Аз : Retry цъкнах след като бях убит на мид D2 (изнервих се че ме бутнаха моите и дадох Retry)
Аз : Следваща врътка бях кикнат ,попитах защо ...отговора беше :
Exellent : Давайте още Retry ламерчета
Аз : Айде 1в1
Следващия момент получавам перманентен БАН ,мисля че ми писна да отнасям незаслужени банове в рамките на 10 години ...


Пиша темата в 3.30 АМ 25.2012 вече когато получих 2ри бан в ЦИС 2 ,Тъй като дадох Preview на цис 2 и видях ExellenT Вътре и тъкмо да го попитам защо имам бан и вече бях с паднала конзола ... Започнахте да си превишавате правата ,също така ми писна админите да отправят обиди към Юзърите и когато се инфектират да им отговарят да получават банове а админите да са с широка усмивка ... това продължава с години ...

ПП > Излишни червеи да не пишат !

Върнете се в началото Go down
 
Безпричинен Перманент от ExelleNt !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: