Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бан заради забележка към админа ,че не спазва правилата!!!!

Go down 
АвторСъобщение
Nimrod
обикновен човечец



Брой мнения : 4
Registration date : 08.07.2011

Бан заради забележка към админа ,че не спазва правилата!!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Бан заради забележка към админа ,че не спазва правилата!!!!   Бан заради забележка към админа ,че не спазва правилата!!!! Icon_minitimeЧет Яну 10, 2013 2:44 am

Добър ден,
Ще се питам да обесня подробно ситуацията и ще помоля главният админ да прегледа логовете на сервера А-6 Фън 4 ал.
Та ,влизам да си поцъкам малко докато си пия кафето,и вътре играе и съответният админ орк.Канарите.Както всички сме чели правилата да сервера "На нож се вади нож" след направена от мен забележка админа (много големият с права) продалжава да прави едно и също тоест да не вади на нож,нож.И когато му казах ,че не си знае правилата на сервера получих слай което ме ядоса много и го обидих на малък говнар ,съответно получих 2ри слай.Каза ми тихо и аз му отговорих ,че е много малък да ми казва така ,получих 3ти слай.След което му казъх ,че ще се оплача тука и съответно ще му бъдат отнети правата надявам се главният админ да е съвестен и да иска да си запази играчите в сервера.И така драги ми господин Главен админ аз получих бан от вашият превъзходен админ.И вместо да си пия на спокйствие кафето и да се отпусна аз се занимавам да ви се оплаквам от прелестният Ви админ който помрачи иначе хубавата ми спокойна сутрин.
Върнете се в началото Go down
 
Бан заради забележка към админа ,че не спазва правилата!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: