Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ban Bilelx ,molq pregledaite

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Bilelx
обикновен човечец



Брой мнения : 3
Registration date : 29.01.2013

Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 6:22 am

Znachi iskam da se oburna kum administratorite koito me mislqt za nqkoi si ''Noyer'' ,koeto protivore4i na tova koeto sum ,Kazvam se Biser ot Plovdiv sum Nicka mi e Bilelx igraq ot sedmica v Cis .Do sega igrah 5v5 1.6 nicka tam mi e sushtiq dori imam survar platen ,igraq Wotlk (WOW) -R2(rank2) sum .Mislq che nqma smisal da vuzprepqtstvate umeniqta mi .Eto mi IP-to89.215.117.135 Nadqvam se da se razberem Choveshki .I mejdo drugoto nadqvam se Cardhu(Bayto) kakto go narichate ne me e bannal zaradi HS NA Aztek ''Mosta'' S 1 hit ,vsushtnost ot tam zapo4na vsi4ko ubih go i toi samiq me nabedi Za Noyer Igracha i nemoja da se premiri 4e imam stats 30-8 i che sam go ubil taka . Mersi Predvaritelno i nadqvam se da ne se zaqjdate prosto zashtoto vi e kef.
Върнете се в началото Go down
Noyer
обикновен човечец



Брой мнения : 5
Registration date : 24.10.2012

Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 8:18 am

Бисере ... извинявай за преди че ти докарах този бан .. :Д ама не вярвах че са толкова смешни тези админи .... моя проблем започна много от давна, щото ме мислят за хакер .. :Д а аз играя от много време още от както опти-лана беше .. после в манията имаше анти чеат .. и там ги биех много .. но всичко тръгна от този Админ Careless(koki) после започна и Cardhu (Байто)след това още няколко админа почнаха да ме банват заради тях .. ;Д сменях си ника много пъти с този ник днес където играх и те баннаха заради мен аз бях Carl Cox .. След твоя банн аз получих около 10-тина поредни .. :Д Много са темеруди горките ... много ги съжалявам .. :Д и сега ме банват щото 1 вечер ме ядосаха и много ги пцувах :Д извинявам се .. :Д
Върнете се в началото Go down
Bilelx
обикновен човечец



Брой мнения : 3
Registration date : 29.01.2013

Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 8:45 am

Mislq che pone stana qsno na adminite che nesum Noyer ,Radvam se che napisa tova makar che ne poznavam igrata ti i nemoga da te sudq Smile Lek den .Ako moje da me un-bann nqkoi - 89.215.117.135
Върнете се в началото Go down
Noyer
обикновен човечец



Брой мнения : 5
Registration date : 24.10.2012

Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitimeСря Яну 30, 2013 11:52 am

ще говоря с един админ да те оправи Smile
Върнете се в началото Go down
Morfar
обикновен човечец



Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 03.04.2013

Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitimeВто Апр 09, 2013 12:28 am

hi all i dont know why banned me all time because im kosova player im not cheater be i have lag 50
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ban Bilelx ,molq pregledaite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ban Bilelx ,molq pregledaite   Ban Bilelx ,molq pregledaite Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ban Bilelx ,molq pregledaite
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Poreden ban na BIlelx bez prichina

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: