Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Оплакване от админ в cs1.cisbg

Go down 
АвторСъобщение
cec
обикновен човечец



Брой мнения : 1
Registration date : 20.11.2013

Оплакване от админ в cs1.cisbg   Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от админ в cs1.cisbg    Оплакване от админ в cs1.cisbg   Icon_minitimeСря Ное 20, 2013 12:32 pm

искам да се оплача от админ в цис 1 ... вчера вечерта и онзи ден вечерта сиг съм изял сума ти банна ... един след друг ... аз съм на мегалан и влизам през античита просто така сам си направил играта от преди ... играя без хак ... имаше 1 случаи с Careless убивам го и ям бан ... влизам след малко и тои ми вика ти си с хак махай се а админи от моя тим му казват че ме гледат знаят ме и че ме знаят от много месеци играя а той казва не ме интересува и не ми пука аз решавам кой ще играе и кой не и кога. Но няма значение това ... влизам в понеделника да по-играя щото не бях играл доста време .. на картата Ацтек убих го няколко пъти и той пак почна да ме банва. Според мен по този начин той стресира играчите да ги е страх да го убиват и да не смеят да играят смело да не би да го убият и той да почне да ги маха. И заявявам съвсем отговорно че аз не съм изолиран случай това се случва от негова страна с много играчи който са потърпеивши от негови своеволия.
Моля или го предупредете да се стегне и да тормози само играчи с хак но не и нормални играчи или направо му спрете правата та да се играе без страх от бан заради него.
Само за информация аз съм мъж на 43 години и влизам за разтоварване в цс а не някакъв напушен админ да ми къса нервите.
Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от админ в cs1.cisbg
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: