Counter Strike
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter Strike


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Неграмотните

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
1234
обикновен човечец



Брой мнения : 2
Registration date : 26.11.2013

Неграмотните Empty
ПисанеЗаглавие: Неграмотните   Неграмотните Icon_minitimeВто Ное 26, 2013 6:30 am

Здравейте.
Искам да се извиня за острия тон на по долу написаното най-напред.Сега в сървърите на cis играя от доста време /над 5 може и над 10 г. не сам ги смятал/, основно за удоволствие.На първо място незнам кой избира админите в тези сървъри но самите админи са пълен абсурд което не говори добре и за това кой им е дал права за поддръжка.Не може админи да играят с хакове/walbot,no recall,double click..../ и едновременно с това да се подиграват с останалите играчи с ругатни, обиди,заплахи безмислени слайове и банове без причина и за удоволствие на явно бавно развиващи се индивиди откъм мисловна дейност.Този Careless да вземе някой да ми обясни какав админ може да бъде въобще и каква полза има от него? Няма да го псувам или ругая тук  единсвено заради общ приятел,но се досещайте каква ми е мисълта.Като сте създали сървъри за онлайн игри дайте възможност на нормалните клиенти да влизат ,стоят ,играят и забавляват с подходяща поддръжка.На второ място на всеки човек търпението си има граници,знаете нали,и всичко си има начало и край.Необходимо ли е да влизам анонимен през проксита и да си говорим за админи и сървъри тогава и кой трябва да се барка в джоба за програми и хардуер за такава смешна и с нисък ранг игра.
П.С. Може и в България да има хора които са учили да четат след 3 -ти клас.
Върнете се в началото Go down
Monsterbg
обикновен човечец



Брой мнения : 5
Registration date : 24.09.2013

Неграмотните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неграмотните   Неграмотните Icon_minitimeНед Дек 15, 2013 5:16 am

Да аз съм съгласен с 1234 защото и на мен ми се случва често и мисля че всички тези работи които се случват трябва да престанат защото , с времето CIS ще изчезне точно заради такива админчета които си позволяват своеволя . Защо по дяволите ме кикват като не извадя нож ми не ми е кеф да играя с нож и не играя , аз влизам да разпускам не да спазвам някакъв строг ред на действия , да не съм в казармата още какво ....
Върнете се в началото Go down
 
Неграмотните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Counter Strike :: Counter Strike :: Counter-Strike 1.5-
Идете на: